کار در استرالیا

پیش گفتار- آیا شما شرایط مهاجرت  را دارید ؟ 

ویزای کار استرالیا

شرایط مورد نیاز برای ویزای کار استرالیا :

– سن متقاضی از ۱۸ تا۴۵ سال . (  سن متقاضی باید زیر 45 سال در زمان دریافت دعوتنامه باشد  ) .
– رشته تخصصی و تحصیلی شما باید در لیست مهارت های لازم و مورد نیاز استرالیا باشد .
– ارائه و کسب امتیازات لازم در یکی از امتحانات زبان مورد پذیرش اداره مهاجرت استرالیا IELTS. TOEFL.PTE.OET.CAE
– حداقل یک سال سابقه کار در زمینه  مرتبط با رشته تحصیلی و تخصصی

انواع مختلف ویزای کار استرالیا

1- مهاجرت افراد متخصص مستقل – اقامت دائم
2- مهاجرت ازطریق اسپانسر ایالتی – اقامت دائم استرالیا
3- مهاجرت ازطریق اسپانسر مناطق خاص- اقامت مشروط 4 ساله

1- ویزای کار استرالیا (مهاجرت افراد متخصص مستقل – اقامت دائم)

این روش هم از این نظر که شخص می تواند انتخاب کند به کدام ایالت برای کار برود و هم  از این جهت  که از همان ابتدا برای اقامت دائم اقدام میکند ، بهترین حالت ویزای کار استرالیا برای کسانی است که می خواهند اقامت دائم استرالیا را بگیرند.

2- ویزای کار استرالیا (مهاجرت ازطریق اسپانسر منطقه ای – اقامت دائم استرالیا)

در این روش متقاضی فقط می تواند به ایالتی که اسپانسر شما شده مهاجرت کند و وقتی ویزا را گرفت باید به همان ایالت برود البته در این حالت شما امکان انتخاب ایالت خود از بین چند ایالت را دارید ولی نه همه ایالت ها. در این روش ،در این روش ویزای کار استرالیا اگر متقاضی از مدت دو سال ویزایی که به اواعطا میشود،  یک سال آن را کار کند، به او اقامت دائم اعطا میشود. این ویزا مانند ویزای کار استرالیا (مهاجرت افراد متخصص مستقل – اقامت دائم) از ابتدا ویزای اقامت دائم محسوب نمی شود. در این حالت در دو سال اول باید در ایالتی که شما را اسپانسر کرده اقامت کنید. البته از نظر محدوده جغرافیایی هیچ محدودیتی نخواهید داشت و در آن ایالتی که اسپانسر شما شده ، هر جایی که بخواهید میتوانید اقامت کنید. بعد از روش ( مهاجرت افراد متخصص مستقل – اقامت دائم ) که بهترین زیر گروه در مهاجرت به استرالیا از طریق کار است ، این روش بهترین راه برای مهاجرت به استرالیا می باشد.

3- ویزای کار استرالیا (مهاجرت ازطریق اسپانسر منطقه ای و یا فامیلی- اقامت مشروط 4 ساله )

این روشی است که یکی از ایالت های استرالیا باید اسپانسر متقاضی شود و یا متقاضی در یکی از مناطق خاص فامیل درجه یک داشته باشد که شامل مناطق کاری و مناطقی که می توانید فامیل درجه یک داشته باشید می باشد .  در ضمن در بعضی موارد برای کسب امتیاز بیشتر حتی منطقه اقامت شما نیز با انتخاب دولت است و شما نمیتوانید هر منطقه ای را انتخاب کنید. مدت این ویزا 4 سال است _ لیستی وجود دارد که شامل مناطق کاری شما می باشد .در این روش متقاضی باید حداقل 2 سال را در یکی از مناطق مشخص زندگی کند و حداقل یک سال کار کند تا  ویزای اقامت دائم شما تمدید شود.

امتیاز مدرک تحصیلی در ویزای کار استرالیا

–  فوق دیپلم و فنی حرفه ای 10 امتیاز

-کارشناسی بین 10 تا 15 امتیاز

– کارشناسی ارشد 15 امتیاز

– دکتری 20 امتیاز

در صورتی  که شما دانشجوی فوق لیسانس هستید ، امتیاز لیسانس را کسب می کنید. برای کسانی که در واقع مدرک تحصیلی آنها متفاوت از شغل آنان باشد یا مدرکی نداشته باشد اما در زمینه دیگر ی کار کرده اند باید سابقه کار خود را به یک سازمانی در استرالیا ارائه کنند تا پس از ارزیابی مدارک به او اعلام کنند که سابقه کاری معادل چه مدرکی محسوب می‌شود.

امتیازات لازم و مراحل دریافت ویزا :

در هر سه روش فوق  امتیاز لازم برای واجد شرایط بودن 65 امتیاز می باشد.

در ویزای کار استرالیا (مهاجرت ازطریق اسپانسر ایالتی – اقامت دائم استرالیا) ویزای کار به همراه یک اسپانسر ایالتی است  که 5 امتیاز بابت این اسپانسر به متقاضی داده می شود. پس متقاضیان با داشتن 60 امتیاز و برخورداری از 5 امتیاز اسپانسرشیپ می توانند برای ویزا اقدام کنند.

در ویزای کار استرالیا (مهاجرت ازطریق اسپانسر مناطق خاص و فامیلی – اقامت مشروط 4 ساله )  اسپانسر ایالتی 10 امتیاز به متقاضی می دهد بنابراین متقاضی با داشتن 55 امتیاز در سیستم امتیاز دهی می تواند درخواست دهد.

این در حالی است که درویزای کار استرالیا (مهاجرت افراد متخصص مستقل – اقامت دائم) هر 65  امتیاز را باید خود متقاضی  بدست بیاورد .

مراحل اخذ ویزای اقامت کاری استرالیا (نیروی متخصص استرالیا)

۱- بررسی و  ارزیابی مدارک
۲- تکمیل مراحل  ( EOI Expression of interest)
۳- گرفتن دعوتنامه و اقدام برای ویزای اقامت


لیست مشاغل شماره ۱ 


لیست مشاغل شماره ۲ 

در صورتی که امتیاز شما پایین باشد می توانید از امتیاز همسر خود  استفاده نمایید.

ارزیابی اولیه ی آنلاین و رایگان

موسسه کارینا ، برای سهل و راحت کردن مراحل ارزیابی میزان شانس متقاضیان جهت دریافت ویزای موردنظر، فرم ارزیابی رایگانی را طراحی نموده که بوسیله آن متقاضیان با تکمیل فرم مربوطه می‌توانند در هر زمان و از هر مکانی، اطلاعات اولیه خود را برای ما ارسال نمایند، و گروه حقوقی موسسه کارینا  بعد از بررسی اطلاعات هر متقاضی، در مدت زمانی کوتاه با برقراری تماس یا  ارسال ایمیل، درصدموفقیت افراد برای دریافت ویزای مورد نظرشان را به اطلاع آنها می رسانند.

به چه دلیل کارینا ؟
• کارینا یک شرکت رسمی و ثبت شده در اداره ثبت شرکتهاست و دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون , کار و رفاه اجتماعی می باشد.
• کارینا دارای مشاوران ،تیم اقتصادی و وکلای مهاجرتی حرفه ای و کارآزموده، و مشاوران مالیاتی زبده می باشد.
• ما از بروزترین اطلاعات و قوانین مهاجرتی مطلع هستیم .
• داشتن روابط خوب با کشورهای هدف برای تسهیل مراحل کار شما
• سابقه کار شرکت، مدیران ارشد، وکلا و تیم اقتصادی
• همراه شما پس از اتمام قرارداد و راهنمای شما در کشور مقصد هستیم .

موسسه کارینا می‌تواند شما را در اخذ انواع مختلف ویزای کانادا ، استرالیا ، اروپا و سایر کشورها یاری نماید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اطلاع از قوانین و مقررات بروز، وکلا و متخصصین مجرب مزیت همکاری با موسسه ماست.

Add Comment