سرمایه گذاری در کانادا

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کشور کانادا از جمله مسائلی است که در سال های اخیر مورد استقبال و توجه متقاضیان امر مهاجرت قرار گرفته است. بطور معمول اخذ ویزای یک کشور به روش های گوناگونی میسر میشود و امروزه روش های متفاوتی برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا وجود دارد، که میتوان به راه هایی چون اخذ ویزای تحصیلی کشور ، اخذ ویزای کار و ویزای سرمایه گذاری کانادا و غیره اشاره کرد.

از میان ویزاهای سرمایه گذاری کشورهای مهاجر پذیری چون  انگلستان ، استرالیا ، آمریکا و… به جرات  میتوان گفت که با توجه به تغییرات اعمال شده در قوانین مهاجرتی کانادا که هر ساله اعمال میشود، سرمایه گذاری کانادا باز هم از بهترین ، ارزان ترین و سریعترین انواع مهاجرت میباشد. در باب مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کشور کانادا مطالب مختلف بسیاری در سایت ها و رسانه های مختلف مطرح می گردد که موسسه حقوقی کارینا بر آن است که با داشتن مشاوران  و حقوقدانان  زبده خود مشاوره ای صحیح ، کاملا  و جامع را در اختیار شما متقاضی محترم امر مهاجرت قرار دهد.

دولت کانادا همواره درپی جذب مدیران و افراد موفق در عرصه اقتصاد از سراسر دنیا بوده است. ایجاد برنامه های مهاجرتی از قبیل روش سرمایه گذاری و روش های کارآفرینی استانی از استراتژیهای دولت کانادا برای تحقق بخشیدن به این هدف می باشد. در روش سرمایه گذاری ، دولت کانادا به متقاضیانی که تمام شرایط مالی و سوابق مدیریتی مورد نیاز را دارا باشند ویزای بیزنسی که از انواع ویزای اقامت دائم غیر مشروط است را ارائه کرده و پس از ۴ سال ، شهروندی همیشگی کانادا و پاسپورت این کشور را به ایشان اعطاء می کند. با قبولی متقاضی اصلی ، دولت کانادا بدون نیاز به سرمایه گذاری اضافی به تمام اعضای خانواده ایشان نیز ویزای اقامت دائم ارائه می کند.

 از مهمترین ویژگیهای این روش مهاجرت عبارتند از

• درصد قبولی بالای پرونده ها

• عدم نیاز به هیچ گونه مدرک زبان خارجی

• عدم وجود هرگونه شرایط سنی و تحصیلی

تفاوت مهاجرت سرمایه گذاری و کارآفرینی

روش مهاجرت سرمایه گذاری و روش کارآفرینی هر دو از روشهای مهاجرت بیزنسی محسوب می شوند اما شرایط، مدارک مورد نیاز، نحوه بررسی و نوع ویزای صادره در این دو روش تفاوتهای اساسی با یکدیگر دارند.

• از مهمترین تفاوتهای این دو روش نحوه انجام سرمایه گذاری است .

• در روش کارآفرینی متقاضی باید سرمایه گذاری را در قالب خرید یک بیزنسی در کانادا انجام داده و مدیریت مستقیم این بزنس برای مدت زمان معمولا ۲ ساله را به عهده گیرد. هرچند مدیریت بیزنس شخصی از منابع بسیار مناسب درآمدی در کانادا محسوب می شود، ولی اجبار به سرمایه گذاری و گرداندن یک بیزنس توسط مهاجر تازه وارد در سالهای اول ورود به کانادا ممکن است دشواریهایی را بدنبال داشته باشد.

• مشکلاتی همچون عدم تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسه و همینطور عدم اشراف به بازار اقتصادی کانادا و فرهنگ تجاری این کشور ریسک بیزنس را برای مهاجر تازه وارد بالا      خواهد برد.

 • در روش سرمایه گذاری تنها شرط سرمایه گذاری، پرداخت وجوه نقدی توسط متقاضی به دولت کانادا می باشد که به این ترتیب متقاضی به مراتب مسولیت ها و تعهدات کمتری  متحمل خواهد شد.

• از دیگر تفاوتهای عمده این دو روش این است که تمام روشهای کارآفرینی توسط ادارجات مهاجرت استانهای کانادا ارائه می شود. این به این معنی است که برای واجد شرایط شدن، متقاضی باید تعهد دهد در استانی که از طریق ان برای کارآفرینی اقدام کرده است برای مدت حداقل ۲ سال زندگی کند. چون بیشتر برنامه های کارآفرینی توسط استانهای غیر اصلی کانادا ارائه می شود (منظور از استانهای اصلی استانهایی است که جامعه ایرانیان بزرگتری دارند مانند استان انتاریو شهر تورنتو و استان بی سی شهر ونکوور) ممکن است اجبار برای اقامت ۲ ساله در این استانهای غیر اصلی کمی برای مهاجران تازه وارد دشوار باشد.

•  انتخاب محل اقامت در روش سرمایه گذاری کاملا به عهده متقاضی می باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این روش به صفحه سرمایه گذاری کانادا مراجعه فرمایید .

آیا برای این روش مهاجرت سرمایه گذاری واجدشرایط هستید؟

ارزیابی اولیه ی آنلاین و رایگان

موسسه کارینا ، برای سهل و راحت کردن مراحل ارزیابی میزان شانس متقاضیان جهت دریافت ویزای موردنظر، فرم ارزیابی رایگانی  را طراحی نموده که بوسیله آن متقاضیان با تکمیل فرم مربوطه می‌توانند در هر زمان و از هر مکانی، اطلاعات اولیه خود را برای ما ارسال نمایند، و گروه حقوقی موسسه کارینا بعد از بررسی اطلاعات هر متقاضی، در مدت زمانی کوتاه با برقراری تماس یا ارسال ایمیل، درصدموفقیت افراد برای دریافت ویزای مورد نظرشان را به اطلاع آنها می رسانند.

به چه دلیل کارینا ؟
• کارینا یک شرکت رسمی و ثبت شده در اداره ثبت شرکتهاست و دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون , کار و رفاه اجتماعی می باشد.
• کارینا دارای مشاوران ،تیم اقتصادی و وکلای مهاجرتی حرفه ای و کارآزموده، و مشاوران مالیاتی زبده می باشد.
• ما از بروزترین اطلاعات و قوانین مهاجرتی مطلع هستیم .
• داشتن روابط خوب با کشورهای هدف برای تسهیل مراحل کار شما
• سابقه کار شرکت، مدیران ارشد، وکلا و تیم اقتصادی
• همراه شما پس از اتمام قرارداد و راهنمای شما در کشور مقصد هستیم .

موسسه کارینا می‌تواند شما را در اخذ انواع مختلف ویزای کانادا ، استرالیا ، اروپا و سایر کشورها یاری نماید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اطلاع از قوانین و مقررات بروز، وکلا و متخصصین مجرب مزیت همکاری با موسسه ماست.

Add Comment