درباره کارینا
بیشتر بدانید

درباره کارینا
بیشتر بدانید

گروه کارینا ( Karina Migration Services, Job Consultation and International Recruitment Agency ) با برخورداری از 1 دهه فعالیت مستمر و مفید در زمینه کاریابی بین المللی , جهت جلب نظر متقاضیان گرامی  , در سال  1395 موفق به اخذ مجوز رسمی کاریابی بین المللی از وزارت تعاون, کار و رفاه اجتماعی گردید. این موسسه با دارا بودن دفاتر نمایندگی در کشورهای کانادا، استرالیا، اتحادیه اروپا، نیوزیلند و همراهی وکلای زبده دارای بزرگترین دیتابیس برای جستجوی کار (کاری، سرمایه‌گذاری، ثبت شرکت) در کشور می‌باشد.

فرم ارزیابی رایگان

گروه مهاجرتی و کاریابی کارینا

گروه کارینا ( Karina Migration & International Recruitment Agency ) با برخورداری از تیمی کارآمد از وکلا و مشاورین کاریابی بین المللی در زمینه  ، اقامت سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، اخذ اقامت کاری و اقامت دائم بر اساس توان مهارتی یا همان  Blue Card ،  skilled worker ،  از کشورهای کانادا , استرالیا , نیوزلند و اتحادیه اروپا فعال است. کارینا با نگاهی متفاوت به مقوله جستجوی کار و تاکید بر جستجوی آگاهانه تلاش بسیاری در تغییر فرهنگ کار در خارج کشور داشته است. این موسسه همچنان بر شعار اولیه خود که در سالهای متوالی اعلام کرده است پایبند است . (هرجایی که اراده کنید می توانید باشید , دید شما آینده شماست.)

از آنجا که مهم ترین اصل در امور کاریابی بین المللی ، اصل اطمینان  در همه مقاطع پروسه های متفاوت می باشد، موسسه  کارینا با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستری مطمئن و آسودگی خیال را برای متقاضیان کار به خارج از کشور  فراهم آورده است. اخذ نمایندگی  بسیاری از دانشگاه ها و مراکز معتبر جهان ، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت از کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه کارینا بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود. ( لیست کاریابی های بین المللی مجاز و دارای مجوز از اداره کار,تعاون و رفاه اجتماعی )

اطلاع رسانی گسترده این موسسه در زمینه اقامت کار و تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت از طریق وب سایت و گروه تلگرامی  ، برگزاری کلاسهای تخصصی آموزش زبان ویژه کارجویان گرامی ، آشنایی با بازار کار در کشورهای هدف و نیز ارتباط مداوم با علاقمندان به جستجوی کار و پاسخگویی به سوالات آنها از طروق مختلف بخشی از تلاشهای این مجموعه در جهت خدمت رسانی به هموطنان عزیز بوده است.

گروه کارینا ( Karina Migration & International Recruitment Agency ) در مورد مرحله پس از ورود به کشور هدف نیز تلاش داشته است که خدمات موثری به تازه واردین ارایه کند. در دسترس قرار دادن خدمات پس از ورود با قیمت مناسب و نیز تلاش برای آگاهی بخشی بیشتر در مورد کار و زندگی در آن کشور برای آنان که در سرزمین جدید وارد شده اند ادامه دارد و کارینا با همکاری دفاتر همکار در تمام کشورهای هدف خود گام بسیار موثری در این راستا برداشته است. پناهندگی به هیچ وجه راه مناسبی برای مهاجرت نیست و نه تنها در تمام طول سفر خطرهای جانی و مالی را در پی دارد بلکه پس از ورود متقاضی  ، شروع مشکلات و پشیمانی ها را در بر خواهد داشت که متاسفانه پس از آن نه راه پیش و نه راه پس وجود دارد و هیچگاه یک پناهنده آن جایگاه اصلی و با عزت خویش را در جامعه پیدا نخواهد کرد.